Dołącz do nas naFacebooku

"ŻYCIE BOSSKIE JEST" - Premiera recitalu i płyty Sebasstiana Skalskiego w "Trójce".

"ŻYCIE BOSSKIE JEST" - Premiera recitalu i płyty Sebasstiana Skalskiego w "Trójce".

Polecamy i zapraszamy na poniedziałkową premierę do legendarnego studia koncertowego Polskiego Radia... do "TRÓJKI" na premierę recitalu i płyty artysty,  fotografika, piosenkarza, twórcy kultury polskiej: SEBASSTIANA SKALSKIEGO pt: "ŻYCIE BOSSKIE JEST!”.

Recital i płyta są jak pyszne ciastko, a w gorzkich czasach idealnie jest skosztować czegoś słodkiego, czegoś na pocieszenie… ! Z tą płytą i recitalem, jak mówi tekst tytułowej piosenki: „życie bosskie jest!.
Nowoczesny i wielowymiarowy recital przyprawia o zawrót głowy. Oferuje publiczności 100-minutową dawkę wzruszeń, fantazji, refleksji i humoru. Adresowany jest do osób szukających pięknych melodii i tekstów, pozytywnych, głębokich piosenek, oryginalnej interpretacji, bogactwa brzmienia, jak również oprawy graficznej i kostiumowej. Repertuar to czysty POP zabarwiony elementami jazzu, fundy, disco, a także nutą elektroniki i muzyki etnicznej. Autor przyznaje, że ten recital jest bardzo osobisty, a zarazem po prostu bosski! Sebasstian Skalski pisze i śpiewa o sprawach z pozoru intymnych i osobistych, ale jednak uniwersalnych i zrozumiałych dla każdego jak: miłość, namiętność, dobroć, pragnienia, emocje, seksualność, akceptacja, patriotyzm… Piosenki przeplatane są humorystycznym dialogiem z publicznością. Artysta zmienia się muzycznie i wizualnie jak kameleon z piosenki na piosenkę - każdy utwór śpiewa inaczej i inną barwą. Utwory taneczne jak: przeplatają się z balladami. W programie są również oryginalne perełki - covery: Wszystkie elementy mają optymistyczny i uniwersalny wydźwięk.
Na scenie: Sebasstian Skalski - vocal, DJ Kossma - remixy, Martin Urzędowski – bębny.

Recital i płyta wspierają działania Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?".

Bilety w cenie 30 złotych (+ płyta CD gratis!) do nabycia 13 marca (poniedziałek) od godziny 17 w "Trójce", ulica Myśliwiecka 3/5/7, Warszawa. Płatność gotówką.

https://www.youtube.com/watch?v=65rD1fTOEA0
https://www.youtube.com/watch?v=jcWVZ8btogA