Dołącz do nas naFacebooku

Zapisz się na konferencję
 
OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do komentowanego w prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy...

Biegli w piżamach dla Budzika…

Biegli w piżamach dla Budzika…
W niedzielę 11 czerwca mieszkańcom Świdnicy jawił się niecodzienny widok ludzi biegających w piżamach i strojach superbohaterów.
 
Wszystko za sprawą I Charytatywnego Biegu Budzika zorganizowanego przez Świdnicki Klub Biegacza Hermes i Biegową Świdnicę. Imprez łączyła biegi dzieci i dorosłych z festynem rodzinnym i zbiórką pieniędzy na rzecz Kliniki Budzik.
 
Było kolorowo, piżamowo i radośnie. Jak zgodnie powtarzali zawodnicy impreza była na wysokim poziomie organizacyjnym. Opinie jej uczestników musiały ucieszyć organizatorów szczególnie, bo chociaż świdnicki HERMES i BIEGOWA ŚWIDNICA mają duże doświadczenie w organizacji imprez biegowych to tym razem zmierzyli się z trudniejszym zadaniem polegającym na prowadzeniu imprezy w dwóch miejscach jednocześnie.
 
Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: występy wokalne, porady kosmetyczne, porady żywieniowe, zajęcia jogi, ćwiczenia na trampolinach, malowanie włosów dla najmłodszych, a także konkursy i zabawy.
 
W biegu głównym udział wzięło ponad 120 piżamowych zawodników. Zawodnicy biegli na dystansie 5 i 2,5 km. W biegu głównym dla kobiet i mężczyzn były dwie pętle o łącznej długości 5 km i w ramach rywalizacji Nordic Walking kobiet i mężczyzn była jedna pętla o długości 2,5 km.
 
Wszystkim organizatorom serdecznie dziękujemy za trud organizacji tej fantastycznej imprezy. Zebrana kwota (ok. 1250 zł) zostanie przeznaczona na zakup potrzebnych materiałów dla podopiecznych Kliniki Budzik. Mamy nadzieję na ciąg dalszy za rok!
 
Więcej informacji i zdjęć na stronach:
http://dsw.doba.pl/artykul/-duzo-zdjec-wideo-pobiegli-w-pizamach-i-strojach-superbohaterow-/15480/15
http://aktywnaswidnica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=188%3Aswidnicka-pobudka&catid=33&Itemid=209
http://swidnica24.pl/biegli-w-pizamach-i-strojach-superbohaterow-foto/