Dołącz do nas naFacebooku

OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do komentowanego w prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy...

Aktualności

pt., 23/06/2017 - 15:29

W dniu wczorajszym odbył się wyjątkowy event charytatywny: 48 skoków spadochronowych w jeden dzień. W ten niekonwencjonalny sposób p. Tomasz Kozłowski obchodził swoje 48 urodziny. Każdy skok był dedykowany innej organizacji lub osobie potrzebującej. Skok Nr 19 dedykowany Fundacji „Akogo?” i Klinice „Budzik” dla dorosłych, przy USK w Olsztynie.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy sukcesu!

pt., 23/06/2017 - 14:31

Miło nam poinformować, że p. Katarzyna Pinkosz otrzymała Nagrodę Specjalną Kryształowe Pióro za książkę "Wybudzenia. Powrót do życia - polskie historie", nad którą mamy patronat. To ogólnopolski konkurs dziennikarski, organizowany przez Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia i firmę Servier wraz z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym, Polskim Towarzystwem Diabetologicznym, Polskim Towarzystwem Nadciśnienia Tętniczego. Nagrody są przyznawane w 4 kategoriach: Nowotwory, Cukrzyca, Choroby serca, Depresja - Przełamać tabu.

wt., 20/06/2017 - 16:39
Odnosząc się do komentowanego w dzisiejszej prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy, że:
wt., 20/06/2017 - 13:21
Ideą całego przedsięwzięcia jest wykonanie 48 skoków spadochronowych w ciągu jednej doby. Każdy skok ma na celu pomóc konkretnej osobie lub organizacji pożytku publicznego. Pomagać można poprzez sponsoring skoku lub indywidualne wpłaty na konta poszczególnych beneficjentów.
Skok Nr 19 dedykowany Fundacji „Akogo?” i Klinice „Budzik” dla dorosłych, przy USK w Olsztynie.
Prosimy o wsparcie!
https://polakpomaga.pl/kampania/skok-19
wt., 13/06/2017 - 17:43
W niedzielę 11 czerwca mieszkańcom Świdnicy jawił się niecodzienny widok ludzi biegających w piżamach i strojach superbohaterów.
 
Wszystko za sprawą I Charytatywnego Biegu Budzika zorganizowanego przez Świdnicki Klub Biegacza Hermes i Biegową Świdnicę. Imprez łączyła biegi dzieci i dorosłych z festynem rodzinnym i zbiórką pieniędzy na rzecz Kliniki Budzik.
sob., 10/06/2017 - 15:49
W dniu 10 czerwca  br., uroczyście świętowaliśmy „Dzień Matki” i „Dzień Dziecka” w Klinice „Budzik” przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Fundacja „Akogo?” przekazała podopiecznym kliniki i ich Mamom prezenty, pozyskane od naszych sponsorów, firm: JYSK, TZMO, Oceanic.
sob., 10/06/2017 - 10:46
Ruszyły zapisy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Komórki macierzyste: badania i leczenie”, organizowanej przez Fundację „Akogo?” 8-9 grudnia 2017 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę poświęconą konferencji www.akogo.pl/konferencja oraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
czw., 08/06/2017 - 14:07
Z radością informujemy, że 50-letni pacjent leczony w Klinice Budzik dla Dorosłych w Olsztynie wybudził się. Zapadł w śpiączkę w wyniku nieszczęśliwego wypadku w styczniu br. Intensywne wielospecjalistyczne leczenie doprowadziło do wybudzenia ze śpiączki.

Z każdym dniem stan pacjenta się poprawia. Nie tylko uzyskał zdolność komunikowania się ze światem, ale także postawił pierwsze kroki.
śr., 07/06/2017 - 11:39
Skok Nr 19 dedykowany Fundacji „Akogo?” i Klinice „Budzik” dla dorosłych, przy USK w Olsztynie.
Prosimy o wsparcie !
https://polakpomaga.pl/kampania/skok-19

Ideą całego przedsięwzięcia jest wykonanie 48 skoków spadochronowych w ciągu jednej doby. Każdy skok ma na celu pomóc konkretnej osobie lub organizacji pożytku publicznego. Pomagać można poprzez sponsoring skoku lub indywidualne wpłaty na konta poszczególnych beneficjentów.
sob., 03/06/2017 - 19:40
Festiwal Zaczarowanej Piosenki to ogólnopolski, kilkuetapowy konkurs dla utalentowanych wokalnie osób niepełnosprawnych, organizowany przez Fundacje Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Projekt po raz pierwszy zrealizowany był w 2005 r.
Jak co roku Fundacja „Akogo?” obecna jest na tym niezwykłym wydarzeniu. Pani Ewa Błaszczyk zasiada w jury konkursu finałowego.
Trzymamy kciuki zarówno za organizatorów jak i uczestników konkursu!
pt., 02/06/2017 - 12:33

Zachęcamy do wzięcia udziału w I Charytatywnym Biegu „Budzika”, w Świdnicy, 11 czerwca br.!
Organizatorzy przygotowali liczne dodatkowe atrakcje i będą zbierać środki na cele statutowe naszej fundacji.
Dziękujemy za zaproszenie!

czw., 01/06/2017 - 15:29
Z najlepszymi życzeniami dla małych i większych Milusińskich !
czw., 01/06/2017 - 13:58
Składamy serdeczne podziękowania firmie T-Mobile Polska za wieloletnie wsparcie naszych działań, zarówno finansowe jak i techniczne. Dzięki naszej współpracy każdy pracownik Fundacji może pracować na nowoczesnym sprzęcie komputerowym z dostępem do mobilnego internetu, a Klinika Budzik może korzystać z bezpłatnego internetu szerokopasmowego.
Bardzo się cieszymy, że firma T-Mobile jest w gronie naszych przyjaciół i liczymy na dalsze lata owocnej współpracy!
śr., 31/05/2017 - 08:19

Fundacja „Akogo?”, za pośrednictwem Zespołu Szkół w Białce (Białka 334, 34-220 Maków Podhalański) otrzymała niezwykłe prace na aukcję.
Przekazali nam je skazani z Zakładu Karnego w Wadowicach. Są to ręcznie rzeźbione obrazy oraz makieta z domem.
Serdecznie zachęcamy do licytacji!
http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=5514985

pon., 29/05/2017 - 17:43

Po raz siedemnasty na scenach Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprezentowały się taneczne i wokalne talenty z Polski i kilku krajów europejskich. Złote, Srebrne i Brązowe Muszelki Wigier trafiły do najlepszych.