Dołącz do nas naFacebooku

Naprawdę spoko!
 
Twój 1% nakręca Budziki!

Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Pomagamy osobom po ciężkich urazach mózgu, przebywającym w śpiączce (kampania społeczna "BUDZIMY DO ŻYCIA")...

Wszczepy stymulatorów

Projekt wszczepu stymulatorów centralnego układu nerwowego (sznura tylnego) jest realizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie i Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, we współpracy z japońskimi profesorami z Fujita Health University.

Donacja z TZMO

Donacja z TZMO

Comiesięczne donacje z Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych są szczególną pomocą wobec codziennej pielęgnacji pacjenta w śpiączce (m.in. chusteczki nasączone Seni Care, inne środki pielęgnacyjne zdecydowanie ułatwiają pielęgnowanie na co dzień).
Personel Budzika bardzo serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w wsparcie i pomoc na rzecz pacjentów Kliniki.


...Jako mama 17-latki, która jest w stanie śpiączki, doceniam pomoc dla mnie, swojej córki. Środki pielęgnacyjne Seni Care, pieluchmajtki są bardzo dobrymi produktami dla osób, które wymagają opieki długoterminowej (sprawdziłam). Mogę spokojnie polecić  je innym osobom.
Każda pomoc w trudnej sytuacji życiowej się liczy, dlatego składam serdeczne podziękowania za korzystanie ze środków SENI...
"

Donacja z TZMO
Donacja z TZMO
Donacja z TZMO
Donacja z TZMO