Dołącz do nas naFacebooku

Ogród przy klinice „Budzik”

Ogród przy klinice „Budzik” w pełnym rozkwicie.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom !

Wszczepy stymulatorów

Projekt wszczepu stymulatorów centralnego układu nerwowego (sznura tylnego) jest realizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie i Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, we współpracy z japońskimi profesorami z Fujita Health University.

Naprawdę spoko!

Naprawdę spoko!

Fundacja „Akogo?” objęła patronat medialny nad książką pt. „Naprawdę spoko” autorstwa Michaela Morpurgo, nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa. Część dochodu ze sprzedaży książki (1% ceny detalicznej z każdego egzemplarza) wydawnictwo przekaże na cele statutowe naszej fundacji.
Zachęcamy do zakupu i lektury!


 „Naprawdę spoko!”, Michael Morpurgo
Czy przyjaźń ze zwierzakiem jest w stanie zdziałać cuda, takie prawdziwe cuda? Przekonajcie się sami, sięgając po książkę „Naprawdę spoko!” To historia 10-letniego Robbiego, który na świecie bezgranicznie kocha dwie rzeczy: piłkę nożną i swojego psa Szczęściarza. Pewnego poranka, na skutek nieszczęśliwego wypadku, życie chłopca całkowicie się zmienia. Czy rodzicom uda się pomóc Robbiemu? Kiedy znów obejrzy mecz ukochanej Chelsea i pobawi się ze swoim Szczęściarzem?
Koniecznie przeczytaj tę wciągającą opowieść o wyjątkowej więzi małego chłopca i jego psa.

Książka dostępna w naszym sklepie internetowym:
http://www.akogo.pl/sklep/naprawde-spoko
Naprawdę spoko!
Naprawdę spoko!