Dołącz do nas naFacebooku

Ogród przy klinice „Budzik”

Ogród przy klinice „Budzik” w pełnym rozkwicie.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom !

Wszczepy stymulatorów

Projekt wszczepu stymulatorów centralnego układu nerwowego (sznura tylnego) jest realizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie i Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, we współpracy z japońskimi profesorami z Fujita Health University.

Współpraca z Jysk

W dniu wczorajszym uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu odnowionego sklepu Jysk na warszawskim Targówku połączonym z prezentacją nowej kolekcji mebli ogrodowych.
To znakomita okazja, żeby wyrazić naszą ogromną wdzięczność Szefom i Pracownikom tej duńskiej sieci sklepów za wieloletnie wsparcie naszych działań. Już 4 rok z rzędu otrzymujemy rzeczową pomoc: składane łóżka, pościel, ręczniki, szafki, fotele, wyposażenie łazienek i kuchni, dekoracje… wszystko to systematycznie i w miarę potrzeb trafia do naszych podopiecznych, Kliniki Budzik dla dzieci w śpiączce oraz olsztyńskiego oddziału wybudzeniowego dla dorosłych.
Nasze działania są możliwe dzięki ofiarności wielu firm, instytucji oraz osób indywidualnych. Cieszymy się, że w tym gronie jest firma Jysk.