8-9 grudnia 2017

Zarejestruj się

Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Zapraszam do udziału w Konferencji!

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi badaniami oraz zastosowaniem komórek macierzystych w leczeniu pacjentów serdecznie zapraszam do udziału w bilateralnej Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie” oraz „Komórki Macierzyste: Terapeutyczne Perspektywy w Schorzeniach Centralnego Układu Nerwowego”, organizowanej przez Fundację „Akogo?” oraz Komitet Nauk Neurologicznych PAN.
 

AKTUALNOŚCI

8.11.2017
Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowej, organizowanej przez Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?", pt. "Międzynarodowa Konferencja Naukowa Komórki macierzyste - badania i leczenie". Już tylko miesiąc dzieli nas od tego wydarzenia! Śpieszymy też donieść, że swoim udziałem, na podsumowanie konferencji zaszczyci nas Profesor Evan Snyder. Temat prezentacji "Wykorzystanie komórek macierzystych do modelowania wieloczynnikowych chorób neurologicznych".
20.10.2017
Na naszej stronie w zakładce "Program" dostępny jest już program grudniowej konferencji, zachęcamy do zapoznania się z nim i do rejestracji.
21.9.2017
Pragniemy poinformować, że Hotel Sheraton, w którym odbywać będzie się Międzynarodowa Konferencja „Komórki Macierzyste – Badania i Leczenie” zaproponował specjalne stawki za wynajem pokoi dla Uczestników konferencji.
22.8.2017
Śpieszymy donieść, że decyzją Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej, z dnia 11 sierpnia 2017r., Fundacja „Akogo?” otrzymała patronat Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej.

WSPÓŁORGANIZATOR


Prof. dr hab. n. med. Krystyna Domańska-Janik
Przewodnicząca Zespołu ds. Terapii Komórkowej Centralnego Układu Nerwowego
Komitetu Nauk Neurologicznych Polskiej Akademii Nauk
 

PATRONATY

honorowy patronat
Małżonki Prezydenta RP
Agaty Kornhauser-Dudy

PRZY KONFERENCJI POMAGAJĄ NAM

   
Tłumaczenie symultaniczne zapewnia LIDEX