8-9 grudnia 2017

Zarejestruj się

Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Zapraszam do udziału w Konferencji!

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi badaniami oraz zastosowaniem komórek macierzystych w leczeniu pacjentów serdecznie zapraszam do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”, organizowanej przez Fundację „Akogo?”. Będziemy mogli usłyszeć wykłady i dyskusje największych światowych autorytetów zajmujących się pracami nad wykorzystaniem komórek macierzystych w leczeniu pacjentów.
 

AKTUALNOŚCI

21.9.2017
Pragniemy poinformować, że Hotel Sheraton, w którym odbywać będzie się Międzynarodowa Konferencja „Komórki Macierzyste – Badania i Leczenie” zaproponował specjalne stawki za wynajem pokoi dla Uczestników konferencji.
22.8.2017
Śpieszymy donieść, że decyzją Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej, z dnia 11 sierpnia 2017r., Fundacja „Akogo?” otrzymała patronat Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej.
1.8.2017
Bardzo miło nam poinformować, że Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, objęła honorowym patronatem Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”.
9.6.2017
Ruszają zapisy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Komórki macierzyste: badania i leczenie”, organizowanej przez Fundację „Akogo?”: 8-9 grudnia 2017, Hotel Sheraton, Warszawa, ul. B.Prusa 2

WSPÓŁORGANIZATOR

PATRONATY

honorowy patronat
Małżonki Prezydenta RP
Agaty Kornhauser-Dudy

PRZY KONFERENCJI POMAGAJĄ NAM

   
Tłumaczenie symultaniczne zapewnia LIDEX