Goście specjalni z wizytą w Fundacji i "Budziku"

Na zakończenie Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i leczeniu śpiączki", w niedzielę 22 listopada br., zaprosiliśmy prelegentów z wizytą do siedziby naszej Fundacji oraz do Kliniki "Budzik".Pokazaliśmy naszym drogim gościom jak na co dzień pracujemy, co udało się już wypracować, jakie są najbliższe plany i w jakich warunkach pomagamy młodym pacjentom w śpiączce. Profesorowie z Japonii przebadali naszych pacjentów, również byli bardzo zainteresowani, jakie są metody rehabilitacji wykorzystywanych w Budziku.
Jeżdżąc po Warszawie zapoznaliśmy ich z historią i współczesnością Warszawy i Polski. Składamy podziękowania Warszawskiej Izbie Turystycznej za pomoc w organizacji transportu, przewodnika oraz upominków.
Dzięki wsparciu i serdeczności Muzeum Fryderyka Chopina goście mogli zwiedzić Muzeum i zapoznać się z życiorysem i twórczością naszego wielkiego kompozytora. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do p. Prof. Ewy Pobłockiej, która przygotowała koncert fortepianowy.
Intensywny dzień zakończyliśmy rozmowami przy pysznej kolacji w restauracji „U Fukiera”
 
Wszystkim darczyńcom i współorganizatorom pięknie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tej jakże ważnej dla nas wizyty!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnych wojaży.