Dołącz do nas naFacebooku

Wszczepy stymulatorów

Projekt wszczepu stymulatorów centralnego układu nerwowego (sznura tylnego) jest realizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie i Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, we współpracy z japońskimi profesorami z Fujita Health University.

Karty świąteczne

Nieś pomoc najbardziej potrzebującym, zakupując kartki świąteczne z logo Fundacji "Akogo?". Przekazując część dochodu ze sprzedaży kart wspierasz działania Fundacji "Akogo?" i kliniki "Budzik".

Twój 1% nakręca Budzik!

Pamiętaj o nas rozliczając swój PIT!
Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Pomagamy dzieciom po ciężkich urazach mózgu, przebywających w śpiączce (kampania społeczna "BUDZIMY DO ŻYCIA").

Sprawdź nas w wykazie OPP uprawnionych do otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2015 rok: >>>Wykaz organizacji<<<

To bardzo proste!
Wypełniając deklarację znajdziesz rubrykę "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA
RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu: "numer KRS" wpisz: "0000 125 054", a w miejscu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcesz przekazać (nie większą niż 1% wyliczonego podatku należnego, zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy w dół).
Złóż terminowo swój PIT, a urząd skarbowy przekaże nam środki na konto!Masz problem z rozliczeniem?
Skorzystaj z darmowego programu do rozliczeń PIT
Dajemy Ci do dyspozycji dwa warianty, możesz uruchomić program w wersji on-line lub pobrać plik instalacyjny i zainstalować program na dysku komputera (przez proces instalacji przeprowadzi Cię bardzo prosty i intuicyjny kreator):
- pobierz program -  http://www.opp.aid.pl/pobierz.php?v=akogo
- wypełnij on-line - https://www.mojpit.pl/_akogo

Dzięki dotychczasowym wpływom z 1% udało nam się ukończyć budowę Kliniki "Budzik" dla dzieci w śpiączce, gdzie do końca 2015 roku wybudziło się 23 dzieci.DZIĘKUJEMY!

"Zegar tyka... wszystkich...
A daj 1% - patataj, patataj..."

Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"