Dołącz do nas naFacebooku

Świąteczne aukcje Fundacji "Akogo?"

Zapraszamy na nasze świąteczne licytacje na których kupić można m.in. bombki choinkowe i poduszki ze świątecznymi dedykacjami znanych artystów.

Zgłoszenia pacjentów

Ponieważ Nasi Podopieczni wracają do zdrowia, prosimy o przesyłanie zgłoszeń kolejnych pacjentów na adres Kliniki Budzik. Zakwalifikowane dzieci zostaną wpisane do kolejki oczekujących i będą mogły zostać przyjęte na miejsca wybudzonych podopiecznych.

Twój 1% nakręca Budzik!

Pamiętaj o nas rozliczając swój PIT!
Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Pomagamy dzieciom po ciężkich urazach mózgu, przebywających w śpiączce (kampania społeczna "BUDZIMY DO ŻYCIA").

Sprawdź nas w wykazie OPP uprawnionych do otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2013 rok: >>>Wykaz organizacji<<<

To bardzo proste!
Wypełniając deklarację znajdziesz rubrykę "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA
RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu: "numer KRS" wpisz: "0000 125 054", a w miejscu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcesz przekazać (nie większą niż 1% wyliczonego podatku należnego, zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy
w dół).
Złóż terminowo swój PIT, a urząd skarbowy przekaże nam środki na konto!Masz problem z rozliczeniem?
Skorzystaj z darmowego programu do rozliczeń PIT
Dajemy Ci do dyspozycji dwa warianty, możesz uruchomić program w wersji on-line lub pobrać plik instalacyjny i zainstalować program na dysku komputera (przez proces instalacji przeprowadzi Cię bardzo prosty i intuicyjny kreator):
- pobierz program - http://www.eopp.pl/akogo/PitProjekt2013Setup.exe
- wypełnij on-line - https://www.eopp.pl/pit/akogo

Dzięki dotychczasowym wpływom z 1% udało nam się ukończyć budowę Kliniki "Budzik" dla dzieci w śpiączce, gdzie w ciągu pierwszego pół roku wybudziło się 6 pacjentów!DZIĘKUJEMY!

"Zegar tyka... wszystkich...
A daj 1% - patataj, patataj..."

Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"Wybierz jedną z opcji programu PIT Projekt:

Pobierz program PIT Projekt do rocznych rozliczeń podatkowych Uruchom on-line program PIT Projekt do rocznych rozliczeń podatkowych