Przychodnia Konsultacyjno - Medyczna „Akogo med” | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Przychodnia Konsultacyjno - Medyczna „Akogo med”

Przychodnia „Akogo med” to przedsięwzięcie komercyjne umożliwiające pacjentom skomunikowanie się z wysokiej klasy specjalistami.

Wypracowane zyski przychodni są w całości przekazywane na cele statutowe Fundacji „Akogo?”.

 
Jesteśmy nową placówką na mapie Warszawy. Przychodnia rozpoczęła swoją działalność w lutym 2020 roku i oferuje kompleksową diagnostykę w zakresie neurologii i neurochirurgii.
 
Przychodnia Konsultacyjno - medyczna "Akogo-Med" zapewnia wszechstronne konsultacje z najwyższej klasy specjalistami z dziedziny chorób ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego. Przychodnia oferuje również wsparcie neuropsychologa, ortopedy, kardiologa oraz neurologa dziecięcego.

"Akogo-Med" to miejsce, w którym styka się doświadczenie oraz wiedza z nowoczesnymi metodami leczenia, dzięki czemu możemy zapewnić pacjentom najwyższe standardy opieki. Przychodnia jest nowoczesnym  obiektem, przyjaznym i przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd dla wózków inwalidzkich oraz  platformę  ułatwiającą dotarcie do wszystkich gabinetów. Zapewniamy Państwu pełen komfort i gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Pełne informacje o Przychodni medycznej "Akogo med" znajdą Państwo na stronie przychodni: www.akogomed.pl