Dołącz do nas naFacebooku

UWAGA OSZUŚCI!
Z przykrością informujemy, że od jakiegoś czasu otrzymujemy informacje o telefonach, wykonywanych przez rzekomych rehabilitantów z naszej fundacji, do nieznanych nam osób, z całej Polski. Oszuści podają się za pracowników fundacji i oferują darmowe zabiegi rehabilitacyjne.
Oświadczamy, iż Fundacja "Akogo?" nie prowadzi tego rodzaju działalności i nie pokrywa kosztów rehabilitacji osobom nie będącym naszymi podopiecznymi.
Nie zatrudniamy rehabilitantów, którzy pracują dla nas bez naszej wiedzy.
OGŁOSZENIE: Pediatra do Budzika

Warszawska Klinika Budzik dla dzieci w śpiączce pilnie poszukuje do pracy lekarza specjalisty z zakresu pediatrii na kontrakt w wymiarze 1/2 etatu (praca od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych). Praca od zaraz!

Zgłoszenia pacjentów

Ponieważ Nasi Podopieczni wracają do zdrowia, prosimy o przesyłanie zgłoszeń kolejnych pacjentów na adres Kliniki Budzik. Zakwalifikowane dzieci zostaną wpisane do kolejki oczekujących i będą mogły zostać przyjęte na miejsca wybudzonych podopiecznych.

Posiadłość w Hucie Chojno

Zapraszamy do zakupu posiadłości o łącznej powierzchni 11,6942 ha położonej w Hucie Chojno, gminie Rogowo, powiecie rypińskim, województwie kujawsko-pomorskim.

Aktualności

czw., 08/10/2015 - 16:07
Na turnusie rehabilitacyjnym w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji i Terapii "Złota Rybka" w Oblęgorze przebywa wybudzona w Klinice Budzik Kamila, wraz ze swoją mamą. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z jej pobytu.
Dyrekcji Ośrodka dziękujemy za pomoc w sfinansowaniu Kamili turnusu.


czw., 08/10/2015 - 15:37
Fundacja "Akogo?" pięknie dziękuje firmie Polkomtel za przekazanie telekart, dzięki którym będziemy szybciej i skuteczniej realizować nasze cele.
czw., 08/10/2015 - 15:19
Zapraszamy do zakupu Kart Bożonarodzeniowych z logo Fundacji "Akogo?", udostępnionych dzięki wsparciu FORUM Design Cards. Część dochodu ze sprzedaży kart zostanie przeznaczona na pomoc dla naszej Fundacji.
Zapraszamy!
www.karty-swiateczne.com/nowe.php?fundacja=AKOGO
wt., 06/10/2015 - 13:03

Największą popularnością wśród firmowych drużyn cieszą się: piłka nożna, siatkówka, bieganie, jazda na rowerze i gra w kręgle. Pracownicy Idea Expert, jednej z największych w Polsce sieci pośrednictwa finansowego, postanowili wyjść poza utarty schemat firmowej integracji i wzięli udział w ekstremalnym biegu Runmageddon w Myślenicach w Beskidzie Sądeckim. 3 października 2015 r.

wt., 06/10/2015 - 12:04

W dniu dzisiejszym zgłosił się 300. uczestnik Międzynarodowej Konferencji Naukowej ”Najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i leczeniu śpiączki", organizowanej przez naszą Fundację w dniu 21 listopada br. (Warszawa, pl. Zawiszy 1, Radisson Blu Sobieski Hotel).

pon., 05/10/2015 - 16:20

5 października w Auli Wydziału Humanistycznego, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, odbyła się konferencja "Akcja kluczyk dla Budzika". Wzięli w niej udział m.in.: Pani Ewa Błaszczyk - Prezes Fundacji "Akogo?", Pan Artur Barciś - aktor, ambasador akcji, Pan Jan Łaczmański - pomyslodawca akcji "KLUCZYK", Pan Zygmunt Bilewicz - Prezes Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych, Pani Ewa Błachnio - aktorka, Pan Roman Roczeń - śpiewający poeta, gitarzysta. Artyści wykonali po jednym utworze, a Prezes Fundacji "Akogo?" wręczono "statuetkę", duży klucz składający się z 365 małych kluczy. Jak powiedział jeden z przemawiających: "(...)Są klucze, które otwierają drzwi, ale są też klucze, które zamykają drzwi ze złymi rzeczami (...)"

czw., 01/10/2015 - 14:44

Zapraszamy na nasze nowe aukcje allegro.
Tym razem wspomagając Fundację "Akogo?" oraz naszych podopiecznych można nabyć wyjątkowe przedmioty do kuchni oraz voucher na weekendowy pobyt nad jeziorem Serwy na skraju Puszczy Augustowskiej.
Zapraszamy:
www.charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=5514985

czw., 01/10/2015 - 11:14
Zapraszamy do obejrzenia reportażu z kliniki Budzik w programie "Uwaga".
(Początek reportażu o klinice w 2:00min)
http://www.uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/klinika-ktora-daje-nadzieje,181081.html
wt., 29/09/2015 - 19:52

Firma Kia Motors Polska przekazała dwa samochody na rzecz Fundacji „AKOGO?”.  Modele Carens i Picanto będą służyć w codziennej pracy Fundacji, w wypełnianiu jej celów statutowych, a w szczególności pomocy dzieciom w śpiączce - pacjentom kliniki „Budzik”.  Kia Motors Polska wspiera Fundację od 2008 roku i są to już kolejne auta z logo Kia na masce, przekazane na rzecz „AKOGO?”.

wt., 29/09/2015 - 12:25

Już 1 października w ramach akcji „Bezpieczna podróż” ruszają testy konkursowe, dzięki którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swój stan wiedzy z zakresu bezpieczeństwa. Zachęcamy do udziału w konkursie i walki o atrakcyjne nagrody!

pt., 25/09/2015 - 13:16
Do Kliniki Budzik dotarła kolejna dostawa pieluchomajtek Seni oraz produktów pielęgnacyjnych Seni Care. Produkty, które co miesiąc otrzymujemy od Toruńskich Zakładów Materiałów opatrunkowych, pomagają nam chronić i pielęgnować skórę naszych małych pacjentów.  Rodzice mogą być spokojni o poczucie komfortu swoich dzieci. Więcej o naszym darczyńcy na www.seni.pl
wt., 22/09/2015 - 10:21

Osadzeni biegacze z Zakładu Karnego w Rawiczu w tym roku, już po raz szósty pobiegną w półmaratonie, który odbywa się na terenie zakładu karnego. „Złota Setka – Bieg ku wolności” jest imprezą, która zapoczątkowała „modę” na bieganie w jednostkach penitencjarnych na terenie całego kraju.

pon., 21/09/2015 - 13:18

Dziękujemy firmie Jysk za stałe wsparcie i gratulujemy Jubileuszu 15-lecia działalności w Polsce!

śr., 16/09/2015 - 12:51

Już po raz drugi z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w charytatywnym balu zorganizowanym przez Polsko-Holenderską Izbę Handlową. W ostatnią sobotę w Hotelu InterContinental w Warszawie, spotkało się kilkuset przedstawicieli świata biznesu. Uczestnicy balu wzięli udział w loterii, z której całkowity dochód (blisko 42.000 zł) trafił na konto naszej Fundacji.

śr., 09/09/2015 - 14:59

Podczas targów "Zieleń to Życie", odbywających się w dniach 3-5.09.2015 r., w Warszawie, w 3 dniowym głosowaniu, publiczność wybrała „Ogród Snu”.
Architekci Krajobrazu z pracowni projektowo wykonawczej Garden Concept z Lublina biorący udział w konkursie na najlepszą aranżację ogrodu stworzyli „Ogród Snu” chcąc zwrócić uwagę na działania jakie prowadzone są przez Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"!