Dołącz do nas naFacebooku

Licytacja posiadłości

Zapraszamy na charytatywną licytację posiadłości znajdującej się w malowniczo położonej miejscowości Huta Chojno w woj. Kujawsko-pomorskim...

Zgłoszenia pacjentów

Ponieważ Nasi Podopieczni wracają do zdrowia, prosimy o przesyłanie zgłoszeń kolejnych pacjentów na adres Kliniki Budzik. Zakwalifikowane dzieci zostaną wpisane do kolejki oczekujących i będą mogły zostać przyjęte na miejsca wybudzonych podopiecznych.

Aktualności

pt., 17/10/2014 - 18:40

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu przeprowadzonego z Panią Ewa Błaszczyk, który ukazał się na antenie Radiowej Jedynki w paśmie Muzyczna Jedynka dziś, tj. 17 października.

Z artystką rozmawiała Iza Żukowska.

czw., 16/10/2014 - 12:22

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć nasze działania serdecznie zapraszamy do zakupu płyty dvd (wraz z książeczką) z zapisem koncertu pt. "Budzimy do życia". Całkowity dochód ze sprzedaży płyty przeznaczony jest na cele statutowe fundacji. Charytatywny koncert odbył się 22 marca 2014r. w podziemiach pokamedulskiego kościoła na warszawskich Bielanach. Zorganizowany przez Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?" i zarejestrowany przez Telewizję Polską - Program 1.

wt., 14/10/2014 - 12:59

Z wielką radością informujemy o rozpoczęciu współpracy z Ośrodkiem Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Polanika”. W ramach tej współpracy każdego roku 4 pacjentów wybudzonych w Klinice Budzik będzie mogło bezpłatnie skorzystać z 2-tygodniowego specjalistycznego turnusu rehabilitacyjnego.

pt., 10/10/2014 - 11:48
Burmistrz Miasta Zielonka pan Grzegorz Dudzik, Zielonkowskie Forum Samorządowe z prezesem panem Grzegorzem Grabowskim, Ośrodek Kultury i Sportu z dyrektorem panem Robertem Smoderkiem oraz Rock Live Team pod opiekuńczymi skrzydłami pomysłodawcy i koordynatora koncertu Radomira Osińskiego wraz z zespołami serdecznie zapraszają na piątą już edycję Rock Live Zielonka.
wt., 07/10/2014 - 18:31
Z wielką radością informujemy, iż w dniu dzisiejszym zespół medyczny Kliniki Budzik potwierdził wybudzenie kolejnego pacjenta!
Niespełna 14-letni Mariusz w połowie lipca br. topił się w zbiorniku wodnym. Był kilkanaście minut pod wodą i pomimo natychmiastowej reanimacji zapadł w głęboką śpiączkę. Do Budzika trafił w połowie września, gdzie zaczął robić niewiarygodnie szybkie postępy. Teraz – ku radości najbliższych i personelu Kliniki – jest już w pełni wybudzony!

Mariusz jest już 12 pacjentem wybudzonym w Klinice Budzik.
śr., 01/10/2014 - 14:00

Rzecznik Praw Dziecka p. Marek Michalak wraz z delegacją przedstawicieli instytucji zajmujących się ochroną praw dziecka z państw Grupy Wyszehradzkiej oraz Bałkanów Zachodnich i Turcji odwiedzili Klinikę "Budzik". Nasi zacni goście przybyli do Polski na zaproszenie Ministra Spraw Zagranicznych i Rzecznika Praw Dziecka, by rozmawiać o systemie ochrony praw dziecka i zobaczyć, jak te prawa w praktyce realizuje się w naszym Kraju.

śr., 01/10/2014 - 12:26

„Prawdziwe dzieła sztuki, tworzone są z potrzeby serca dla pokrzepienia duszy. Każdy artysta pragnie, aby jego prace wywoływały emocje, ale także, by pomagały drugiemu człowiekowi znieść marazm otaczającego go świata. Są jednak takie przypadki, gdy sztuka uzdrawia, a przynajmniej walnie się do tego przyczynia.” – to motto przyświecało organizatorom Charytatywnej Aukcji dzieł wybitnego polskiego grafika Zdzisława Beksińskiego.

pt., 26/09/2014 - 13:28
W dniu dzisiejszym zespół medyczny Kliniki Budzik potwierdził wybudzenie kolejnej pacjentki!
13-letnia Ola w połowie czerwca br. została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych, wskutek czego zapadła w śpiączkę. Do Budzika trafiła pod koniec lipca.

Podjęta rehabilitacja przyniosła oczekiwany skutek i Ola w pełni komunikuje się z otoczeniem. Ola jeszcze jakiś czas będzie kontynuować terapię w naszej Klinice, później przed nią długa walka o powrót do pełnej sprawności.
śr., 24/09/2014 - 15:55
W dniach od 22 stycznia do 3 lutego 2015 r. z inicjatywy senator Alicji Chybickiej odbędzie się wyprawa charytatywna parlamentarzystów na Kilimandżaro. Parlamentarzyści zdobędą szczyt dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji: „Akogo?”, Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” i Fundacji Polsat.
wt., 23/09/2014 - 13:29

W ostatnich dniach do Kliniki Budzik dotarła kolejna partia produktów SENI do pielęgnacji naszych pacjentów, przekazana przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Od początku funkcjonowania Budzika dzięki hojności TZMO każdego miesiąca do Kliniki trafiają duże ilości środków pielęgnacyjnych i higienicznych, służących do mycia naszych pacjentów, regeneracji i aktywizacji osuszonej skóry oraz  do ochrony skóry i profilaktyki przeciwodleżynowej.
Za to długofalowe wsparcie – składamy firmie TZMO serdeczne podziękowania!!!

wt., 23/09/2014 - 12:24

Niezmiernie było nam miło wziąć udział w charytatywnym balu zorganizowanym przez Polsko-Holenderską Izbę Handlową. W ostatnią sobotę w Hotelu InterContinental w Warszawie, spotkało się ponad 300 przedstawicieli świata biznesu. Uczestnicy balu wzięli udział w loterii, z której całkowity dochód (ponad 25.000 zł) trafił na konto naszej Fundacji.

pt., 19/09/2014 - 14:01

Zapraszamy do Klifu!!!
Robiąc zakupy w dniu 20 września w Domu Mody Klif wspierasz Fundację "Akogo?"

czw., 18/09/2014 - 16:26

Zapraszamy na randez-vous z Damosferą, która wspiera naszą fundację.

wt., 16/09/2014 - 13:41
W dniu 12 września br. w hotelu „Courtyard by Marriot” odbył się Bal Charytatywny na rzecz naszej fundacji, został zorganizowany przez firmę De Heus Sp. z o.o. Jest to holenderska firma należąca do największych firm w przemyśle paszowym w Polsce i na świecie. Współpracę z fundacją podjęła w styczniu 2014 r., wspierając finansowo jej podopiecznych - dzieci po ciężkich urazach mózgu.
śr., 10/09/2014 - 16:54

Dzięki uprzejmości firmy DLF Sp. z o.o., która nieodpłatnie przekazała do Kliniki urządzenie rehabilitacyjne do kąpieli perełkowej z Ozonem OZONOMATIC JOLLY MED., pacjenci Budzika mogą korzystać z Ozonoterapii.
W ich imieniu serdecznie dziękujemy za ten cenny podarunek.