Dołącz do nas naFacebooku

UWAGA OSZUŚCI!
Z przykrością informujemy, że od jakiegoś czasu otrzymujemy informacje o telefonach, wykonywanych przez rzekomych rehabilitantów z naszej fundacji, do nieznanych nam osób, z całej Polski. Oszuści podają się za pracowników fundacji i oferują darmowe zabiegi rehabilitacyjne.
Oświadczamy, iż Fundacja "Akogo?" nie prowadzi tego rodzaju działalności i nie pokrywa kosztów rehabilitacji osobom nie będącym naszymi podopiecznymi.
Nie zatrudniamy rehabilitantów, którzy pracują dla nas bez naszej wiedzy.
OGŁOSZENIE: Pediatra do Budzika

Warszawska Klinika Budzik dla dzieci w śpiączce pilnie poszukuje do pracy lekarza specjalisty z zakresu pediatrii na kontrakt w wymiarze 1/2 etatu (praca od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych). Praca od zaraz!

Zgłoszenia pacjentów

Ponieważ Nasi Podopieczni wracają do zdrowia, prosimy o przesyłanie zgłoszeń kolejnych pacjentów na adres Kliniki Budzik. Zakwalifikowane dzieci zostaną wpisane do kolejki oczekujących i będą mogły zostać przyjęte na miejsca wybudzonych podopiecznych.

Posiadłość w Hucie Chojno

Zapraszamy do zakupu posiadłości o łącznej powierzchni 11,6942 ha położonej w Hucie Chojno, gminie Rogowo, powiecie rypińskim, województwie kujawsko-pomorskim.

Aktualności

wt., 24/11/2015 - 13:24
Zapraszamy do zapoznania się z krótkim materiałem dotyczącym m.in. Konferencji.
Telewizyjny Kurier Warszawski: 21.11.2015 r. (od 4:50):
http://warszawa.tvp.pl/22740258/21112015
pon., 23/11/2015 - 16:56

Na zakończenie Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i leczeniu śpiączki", w niedzielę 22 listopada br., zaprosiliśmy prelegentów z wizytą do siedziby naszej Fundacji oraz do Kliniki "Budzik".

pon., 23/11/2015 - 13:29

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 20 listopada w ramach wydarzenia "Responsible Business Awards Gala. 10th Executive Club Anniversary”. Nagrodami zostały uhonorowane przedsiębiorstwa, organizacje non-profit oraz filantropi, którzy wyróżnili się wybitnymi osiągnięciami w zakresie działalności społecznej i charytatywnej.

pon., 23/11/2015 - 04:00

Profesorowie z Japonii, Niemiec, Belgii i Polski byli prelegentami Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i leczeniu śpiączki", organizowanej przez Fundację „Akogo?” (Warszawa, 21 listopada, w Hotelu Radisson Blu Sobieski). W Konferencji, poprowadzonej przez  p. Iwonę Schymallę, wzięło udział ponad 400 uczestników.

pt., 20/11/2015 - 14:47
Już jutro międzynarodowa konferencja naukowa pt. Najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i leczeniu śpiączki, z udziałem znamienitych gości: Prof. Stevena Laureysa w imieniu którego wykład wygłosi Pani Anna Duszyk, Prof. Tetsuo Kanno, Prof. Benedikta Berningera, Prof. Isao Morita oraz Prof. Wojciecha Maksymowicza.
Trzymajcie za nas kciuki!
śr., 18/11/2015 - 15:30

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części wywiadu z Ewą Błaszczyk, którą przeprowadziła dziennikarka i współautorka książki „Lubię żyć” Agnieszka Siegert.

śr., 18/11/2015 - 12:20

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez Tarasmedia.pl i naszą Fundację.
"KONKURS: Kochani, ruszamy wraz z Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?", w akcji charytatywnej na rzecz dzieci w śpiączce. Do wygrania w konkursie jest darmowy oblot Dronem oraz zmontowany przez nas film z miejsca lub wydarzenia wskazanego przez Was!!!"

pon., 16/11/2015 - 15:02

W październiku b.r.  odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna do kalendarza „Budzimy Razem”. Gwiazdy ucharakteryzowane na postaci z bajek uświetniły projekt mający na celu pomoc podopiecznym Fundacji „Akogo?”. W sesji udział wzięli:
Michał Lesień, Katarzyna Żak, Karolina Gorczyca, Piotr Machalica, Dorota Chotecka, Andrzej Desku, Marcin Rogacewicz, Anna Matysiak, Anna Samusionek, Izabela Trojanowska, Adam Fidusiewicz, Klaudia Carlos.

pon., 09/11/2015 - 13:31

Mimo pochmurnego poniedziałku spieszymy z dobrymi informacjami. Patronat nad naszą listopadową Konferencją objęła Naczelna Izba Lekarska oraz Gazeta Lekarska.
Serdecznie dziękujemy za włączenie się w nasz projekt!

czw., 05/11/2015 - 23:43
Bardzo miło nam poinformować, że Minister Zdrowia p. Marian Zembala objął honorowym patronatem Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i leczeniu śpiączki”, która odbędzie się w 21. listopada br. w Warszawie. Szczegóły dotyczące Konferencji na www.akogo.pl/konferencja
czw., 05/11/2015 - 15:58

Miło nam poinformować, że Kamilka, która jako jedna z pierwszych pacjentek wybudziła się ze śpiączki w Klinice Budzik, kontynuuje swoją rehabilitację w Ośrodku Złota Rybka, z którym współpracuje nasza Fundacja. Zachęcamy do obejrzenia najnowszej fotorelacji z zajęć rehabilitacyjnych Kamili.

śr., 04/11/2015 - 16:14
Klinika Budzik funkcjonuje już 2 lata. Przez cały ten okres współpracowaliśmy jako Zespół z przedstawicielami Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych w Toruniu. Dodać należy szczęśliwie dla pacjentów gdyż organizm jest bardzo złożoną strukturą i w różny sposób reaguje też na pewne bodźce zewnętrzne, które nie zawsze jesteśmy w stanie wyczuć.
wt., 03/11/2015 - 19:21

W naszym fundacyjnym sklepiku internetowym jest już dostępna nowa płyta Ewy Błaszczyk "Pozwól mi spróbować jeszcze raz".
Część dochodów ze sprzedaży płyty przeznaczona będzie na wsparcie fundacji Akogo?
Zapraszamy:
www.akogo.pl/sklep/pozwol-mi-sprobowac-jeszcze-raz

wt., 03/11/2015 - 12:51

Składamy serdeczne podziękowania firmie „EACTIVE wiemy jak”, która wsparła nasze działania! Jest to dla nas i naszych podopiecznych wielka radość, ponieważ pozyskana pomoc będzie przydatna przy zakupie zestawu najpilniejszych pomocy logopedycznych dla pacjentów Kliniki Budzik.

pon., 02/11/2015 - 14:10

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu dokumentalnego "Budzik" w reżyserii Piotra Małeckiego.
"Budzik" opowiada o Cyprianie, Filipie, Oli i Kubie – czworgu spośród piętnaściorga młodych pacjentów podwarszawskiej kliniki Budzik. Od dłuższego czasu są w śpiączce. Ich rodzice są zdeterminowani, by pomóc im wrócić do życia. Film opowiada niezwykłą historię ludzi, którzy w obliczu osobistej tragedii nie poddają się, są pełni nadziei, walcząc o życie i zdrowie swoich dzieci.