Dołącz do nas naFacebooku

Świąteczne aukcje Fundacji "Akogo?"

Zapraszamy na nasze świąteczne licytacje na których kupić można m.in. bombki choinkowe i poduszki ze świątecznymi dedykacjami znanych artystów.

Zgłoszenia pacjentów

Ponieważ Nasi Podopieczni wracają do zdrowia, prosimy o przesyłanie zgłoszeń kolejnych pacjentów na adres Kliniki Budzik. Zakwalifikowane dzieci zostaną wpisane do kolejki oczekujących i będą mogły zostać przyjęte na miejsca wybudzonych podopiecznych.

Aktualności

pt., 19/12/2014 - 13:47
W dniu 18 grudnia 2014 r. Klinikę Budzik opuścił mały Jakub.
Chłopiec przebywał w Budziku od stycznia 2014 r. Wszyscy życzymy Kubie zdrowia, a jego rodzicom zachowania pogody ducha i dalszej wytrwałości w przezwyciężaniu codziennych trudności. Kuba trzymamy za Tobą kciuki!
pt., 19/12/2014 - 12:20
W dniu wczorajszym Klinikę Budzik dla dzieci w śpiączce odwiedził Rzecznik Praw Dziecka p. Marek Michalak wraz z p. Haliną Janowską-Giłka – Kawalerem Orderu Uśmiechu. Nasi mili goście spotkali się ze wszystkimi pacjentami życząc im zdrowia i siły do walki o zdrowie. Nie przyszli z pustymi rękami – każdy pacjent Budzika otrzymał sympatycznego Misia-Przyjaciela.
Szczegóły i fotorelacja ze spotkania: http://brpd.gov.pl/aktualnosci/z-wizyta-w-budziku-0
śr., 17/12/2014 - 00:07
Zapraszamy na nasze świąteczne licytacje na których kupić można m.in. bombki choinkowe i poduszki ze świątecznymi dedykacjami znanych artystów.
pt., 12/12/2014 - 13:04
10 grudnia w Dworze Czarneckiego w Białymstoku odbyła się Międzynarodowa Gala wręczenia Medalu Serce Ziemi 2014. Laureatką I edycji nagród została m.in. Ewa Błaszczyk.
Medal Serce Ziemi jest medalem ustanowionym przez Światową Organizacje Koluchstyl. Jest nadawany osobom lub instytucjom, które pracują na rzecz rozwoju człowieka, ziemi i integracji międzyludzkiej. Są to ludzie lub organizacje, które niosą pomoc drugiemu człowiekowi m.in. przez edukację, akcje humanitarne, pomoc medyczną oraz bardzo mocno dbają o ekologię naszej planety.
czw., 11/12/2014 - 15:57
Świąteczna edycja Targów Designu MyBaze, która odbędzie się 13-14 grudnia, zapowiada się naprawdę wyjątkowo.
W czasie dwudniowego wydarzenia goście będą mogli kupić niepowtarzalne prezenty prosto od polskich i zagranicznych projektantów oraz zaproszonych gwiazd.
Pod dachem klimatycznego Domu Braci Jabłkowskich w samym sercu Warszawy zgromadzi się około 200 projektantów oferujących unikatowe meble, produkty wyposażenie wnętrza, ozdoby świąteczne, zabawki, ubrania i akcesoria.
śr., 10/12/2014 - 15:45

Przypominamy o trwającej licytacji nart mistrza olimpijskiego i mistrza świata w skokach narciarskich - Kamila Stocha. Na nartach złożyli swoje autografy członkowie reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

pon., 08/12/2014 - 14:54

#PhilipiakMilano#DobreSlowaNaSwieta
7 grudnia ruszyła wspólna akcja Philipiak Milano oraz Fundacji Akogo?: #DobreSlowaNaSwieta.
Do każdych życzeń, które nawzajem składać będą sobie Polacy za pośrednictwem Facebooka, marka Philpiak Milano dołoży od siebie 1zł. Organizatorzy liczą, że uda się uzbierać ok. 80 tys. zł na specjalistyczny sprzęt do kliniki Budzik. W akcji może wziąć udział każdy. Wystarczy zamieścić na swoim profilu krótkie, domowe wideo z życzeniami dla bliskich i dodać hashtagi #PhilipiakMilano oraz #DobreSlowaNaSwieta.

pon., 08/12/2014 - 12:28
W niedzielę 7 grudnia do pacjentów Kliniki Budzik i ich rodziców, zawitał niezwykły Święty Mikołaj. W tym roku w tę rolę wcielił się Czesław Mozil a jednym z prezentów dla podopiecznych kliniki był koncert Czesława.pt., 05/12/2014 - 15:35

1 grudnia w La Maison Fundacja Wiewiórki Julii obchodziła swoje 2 urodziny.
Wśród gości znaleźli się Ewa Błaszczyk, Dawid Woliński, Weronika Książkiewicz, Grażyna Szapołowska, Michał Wiśniewski, Andrzej Grabowski, Paweł Deląg – przyjaciele „Wiewiórki”. Gospodarzami wieczoru byli założyciele fundacji Emma Kiworkowa, Dżulietta Kiworkowa i Marcin Cejrowski. Dla gości wystąpili: Sławek Uniatowski, Candy Girl, Marcin Mroziński, Julka Bogdańska i Ania Karwan. Podczas uroczystości Fundacja przyznała nagrody, m.in. Ewie Błaszczyk.

czw., 04/12/2014 - 15:31

Wydawnictwo Burda Książki oraz empik serdecznie zapraszają młodszych i starszych czytelników na spotkanie poświęcone książce "Bajki pełne miłości" z udziałem Ewy Błaszczyk, Pauliny Chylewskiej, Beaty Tadli oraz Anny Kaszubskiej.
Spotkanie odbędzie się 6 grudnia (sobota) o godzinie 12.00 w salonie empik Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie.

śr., 03/12/2014 - 19:38

7 grudnia rusza wspólna akcja Philipiak Milano oraz Fundacji Akogo?: #DobreSlowaNaSwieta. Do każdych życzeń, które nawzajem składać będą sobie Polacy za pośrednictwem Facebooka, marka Philpiak Milano dołoży od siebie 1zł. Organizatorzy liczą, że uda się uzbierać ok. 80 tys. zł na specjalistyczny sprzęt do kliniki Budzik. W akcji może wziąć udział każdy. Wystarczy zamieścić na swoim profilu krótkie, domowe wideo z życzeniami dla bliskich i dodać hashtagi #PhilipiakMilano oraz #DobreSlowaNaSwieta.

śr., 03/12/2014 - 14:11

W dniu wczorajszym w Klinice Budzik została oficjalnie oddana do użytku Sala Doświadczania Świata. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali p. Ewa Błaszczyk (Prezes Fundacji „Akogo?”), p. Mariusz Bober (Prezes Fundacji "ROSA" oraz p. Andrzej Lach (nowy Dyrektor „Budzika”). Wyposażenie Sali Doświadczania Świata zostało sfinansowane przez Fundację ROSA.

pon., 01/12/2014 - 16:22

Zapraszamy na wyjątkową licytację nart mistrza olimpijskiego i mistrza świata w skokach narciarskich - Kamila Stocha. Na nartach złożyli swoje autografy członkowie reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

pt., 28/11/2014 - 14:17

Zapraszamy do obejrzenia odcinka Innego Punktu Widzenia, którego gościem była Pani Ewa Błaszczyk.

http://www.tvn24.pl/inny-punkt-widzenia,37,m/ewa-blaszczyk,489392.html
śr., 26/11/2014 - 13:12

Dziękujemy firmie VISILAB za podarowanie nam cennego materiału, który w "pigułce" pokazuje czym się zajmujemy.