Dołącz do nas naFacebooku

13. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

13. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się do ogólnopolskiego konkursu - 13. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki - organizowanego przez zaprzyjaźnioną z nami Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

Ruszyła kolejna edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, ogólnopolskiego konkursu dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie. Najlepsi z nich, w czerwcu, zaśpiewają na krakowskim Rynku w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki, m.in.: Kasi Cerekwickiej, Ani Karwan, Piotra Kupichy i Marka Piekarczyka.
Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej (10-16 lat) oraz młodzieży i dorosłych (powyżej 16. roku życia). Ze wszystkich osób, które, do 13 marca 2017 r., nadeślą zgłoszenie oraz nagraną przez siebie – na płytę dvd lub kasetę vhs – dowolną polską piosenkę, jury wybierze 32 szczęśliwców. Wystąpią oni w koncercie półfinałowym Festiwalu, w warszawskich Łazienkach. 12 osób, które zaprezentują się najlepiej, otrzyma zaproszenie na warsztaty wokalne do Krakowa. Potem, na Rynku Głównym, walczyć będą o cenne nagrody.
Przebieg festiwalowych zmagań relacjonować będzie telewizyjna „Dwójka”.    
Jak co roku najlepsi otrzymają Statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz stypendia finansowe na rozwój talentu wokalnego.
Jeśli kochasz śpiewać, rozwijasz swoją pasję i nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki, weź udział w tym ogólnopolskim konkursie!

Festiwal Zaczarowanej Piosenki to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Telewizji Polskiej SA, realizowane przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury.
Festiwal opieką artystyczną otacza Irena Santor. 

Zgłoszenia można składać do 13 marca 2017 r. pod adresem: Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Telewizja Polska SA, ul. J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa 

Wszystkie informacje dostępne są na www.zaczarowana.pl oraz pod numerem telefonu  22 547 87 91