Dołącz do nas naFacebooku

Zapisz się na konferencję
 
OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do komentowanego w prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy...

Charytatywny Bal Rotary

Charytatywny Bal Rotary

W dniu 13 stycznia br. Fundacja „”Akogo?” została zaproszona na Charytatywny Bal Rotary, który odbył się na Zamku w Rynie. Fundusze zebrane podczas Balu będą przeznaczone na  Klinikę „Budzik” dla dorosłych, przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie.

To był drugi, w historii Rotary w Polsce, wspólny bal  klubów z Warmii i Mazur, na zamku w Rynie. Tym razem celem działań rotarian było wsparcie kliniki „Budzik” dla dorosłych. Nie zabrakło atrakcji, które m. im. zapewnili wychowankowie Domu Kultury w Rynie. Byli także artyści, którzy  na dziedzińcu zamku tworzyli swoje dzieła. Hitem była licytacja obrazu Edwarda Dwurnika „ Budzik”.  Obraz, to najnowsze działo artysty, którego inspiracją było uruchomienie kliniki „Budzik” dla dorosłych, w Olsztynie. Obraz na kwotę 22 tys zł zakupiła rodzina Państwa Midak.  Następnie właściciele obrazu i  szczęśliwi nabywcy zadeklarowali chęć podarowania dzieła klinice „Budzik” dla dorosłych  w Olsztynie.

Dziękujemy za wsparcie!
Charytatywny Bal Rotary
Charytatywny Bal Rotary
Charytatywny Bal Rotary
Charytatywny Bal Rotary