Dołącz do nas naFacebooku

Naprawdę spoko!
 
Twój 1% nakręca Budziki!

Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Pomagamy osobom po ciężkich urazach mózgu, przebywającym w śpiączce (kampania społeczna "BUDZIMY DO ŻYCIA")...

Wszczepy stymulatorów

Projekt wszczepu stymulatorów centralnego układu nerwowego (sznura tylnego) jest realizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie i Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, we współpracy z japońskimi profesorami z Fujita Health University.

Charytatywny Bal Rotary

Charytatywny Bal Rotary

W dniu 13 stycznia br. Fundacja „”Akogo?” została zaproszona na Charytatywny Bal Rotary, który odbył się na Zamku w Rynie. Fundusze zebrane podczas Balu będą przeznaczone na  Klinikę „Budzik” dla dorosłych, przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie.

To był drugi, w historii Rotary w Polsce, wspólny bal  klubów z Warmii i Mazur, na zamku w Rynie. Tym razem celem działań rotarian było wsparcie kliniki „Budzik” dla dorosłych. Nie zabrakło atrakcji, które m. im. zapewnili wychowankowie Domu Kultury w Rynie. Byli także artyści, którzy  na dziedzińcu zamku tworzyli swoje dzieła. Hitem była licytacja obrazu Edwarda Dwurnika „ Budzik”.  Obraz, to najnowsze działo artysty, którego inspiracją było uruchomienie kliniki „Budzik” dla dorosłych, w Olsztynie. Obraz na kwotę 22 tys zł zakupiła rodzina Państwa Midak.  Następnie właściciele obrazu i  szczęśliwi nabywcy zadeklarowali chęć podarowania dzieła klinice „Budzik” dla dorosłych  w Olsztynie.

Dziękujemy za wsparcie!
Charytatywny Bal Rotary
Charytatywny Bal Rotary
Charytatywny Bal Rotary
Charytatywny Bal Rotary