Dołącz do nas naFacebooku

Naprawdę spoko!
 
Twój 1% nakręca Budziki!

Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Pomagamy osobom po ciężkich urazach mózgu, przebywającym w śpiączce (kampania społeczna "BUDZIMY DO ŻYCIA")...

Wszczepy stymulatorów

Projekt wszczepu stymulatorów centralnego układu nerwowego (sznura tylnego) jest realizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie i Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, we współpracy z japońskimi profesorami z Fujita Health University.

Kolejne wsparcie od Fundacji Varsovia

Kolejne wsparcie od Fundacji Varsovia

Już trzeci rok z rzędu Fundacja Varsovia i prowadzone przez nią szkoły wspierają Klinikę Budzik dla dzieci w śpiączce. Tradycyjnie za środki zebrane podczas charytatywnego grudniowego kiermaszu świątecznego (blisko 14 tys zł) został zakupiony sprzęt rehabilitacyjny dla naszych podopiecznych; w tym roku są to 4 stabilizatory w różnych rozmiarach, wspierające pionizację i ponowną naukę chodu.


Pragniemy na ręce p. Dyrektora Mariusza Kozana z Fundacji Varsovia złożyć serdeczne podziękowania, przede wszystkim nauczycielom i uczniom Szkół oraz ich rodzinom za organizację kiermaszu, zbiórkę pieniędzy i zakup sprzętu, który już pomaga pacjentom Budzika. To kolejne elementy misternej układanki wspierającej wybudzanie naszych pacjentów oraz iskierka nadziei dla ich najbliższych.

Kolejne wsparcie od Fundacji Varsovia
Kolejne wsparcie od Fundacji Varsovia