Dołącz do nas naFacebooku

Zapisz się na konferencję
 
OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do komentowanego w prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy...

Kolejne wsparcie od Fundacji Varsovia

Kolejne wsparcie od Fundacji Varsovia

Już trzeci rok z rzędu Fundacja Varsovia i prowadzone przez nią szkoły wspierają Klinikę Budzik dla dzieci w śpiączce. Tradycyjnie za środki zebrane podczas charytatywnego grudniowego kiermaszu świątecznego (blisko 14 tys zł) został zakupiony sprzęt rehabilitacyjny dla naszych podopiecznych; w tym roku są to 4 stabilizatory w różnych rozmiarach, wspierające pionizację i ponowną naukę chodu.


Pragniemy na ręce p. Dyrektora Mariusza Kozana z Fundacji Varsovia złożyć serdeczne podziękowania, przede wszystkim nauczycielom i uczniom Szkół oraz ich rodzinom za organizację kiermaszu, zbiórkę pieniędzy i zakup sprzętu, który już pomaga pacjentom Budzika. To kolejne elementy misternej układanki wspierającej wybudzanie naszych pacjentów oraz iskierka nadziei dla ich najbliższych.

Kolejne wsparcie od Fundacji Varsovia
Kolejne wsparcie od Fundacji Varsovia