Dołącz do nas naFacebooku

Zapisz się na konferencję
 
OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do komentowanego w prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy...

Społecznik Roku 2017

Społecznik Roku 2017

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu o tytuł "Społecznika Roku" tygodnika "Newsweek Polska" przyznała p. Ewie Błaszczyk tytuł Społecznika Roku 2016. Serdecznie gratulujemy!
W tym roku Kapituła postanowiła nagrodzić statuetką i tytułem dwie osoby. Drugim nagrodzonym Społecznikiem jest p. Urszula Machcińska (Stowarzyszenie kobiety.lodz.pl).


Nominacja do tytułu Społecznika Roku 2016 spotkała się z uznaniem Kapituły Konkursu w składzie: Jerzy Koźmiński (prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności), Paweł Łukasiak (prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce), Renata Kim (szefowa działu Społeczeństwo tygodnika "Newsweek Polska"), Przemysław Radwan-Röhrenschef (Prezes Fundacji Szkoła Liderów), Jan Kuroń (wnuk Jacka Kuronia), Michał Rusinek (Prezes Fundacji Wisławy Szymborskiej), Janina Ochojska (Prezes Polskiej Akcji Humanitarnej).

Społecznik Roku 2017
Społecznik Roku 2017
Społecznik Roku 2017