8-9 grudnia 2017

Zarejestruj się

Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

AKTUALNOŚCI

Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowej, organizowanej przez Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?", pt. "Międzynarodowa Konferencja Naukowa Komórki macierzyste - badania i leczenie". Już tylko miesiąc dzieli nas od tego wydarzenia!
Śpieszymy też donieść, że swoim udziałem, na podsumowanie konferencji zaszczyci nas Profesor Evan Snyder. Temat prezentacji "Wykorzystanie komórek macierzystych do modelowania wieloczynnikowych chorób neurologicznych".
Na naszej stronie w zakładce "Program" dostępny jest już program grudniowej konferencji, zachęcamy do zapoznania się z nim i do rejestracji.
Pragniemy poinformować, że Hotel Sheraton, w którym odbywać będzie się Międzynarodowa Konferencja „Komórki Macierzyste – Badania i Leczenie” zaproponował specjalne stawki za wynajem pokoi dla Uczestników konferencji.
Szczegółowe informacje oraz formularz rezerwacji znajdują się pod poniższym adresem:
https://www.starwoodmeeting.com/Book/AKOGO
Śpieszymy donieść, że decyzją Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej, z dnia 11 sierpnia 2017r., Fundacja „Akogo?” otrzymała patronat Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, dla organizowanej przez nas konferencji pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”. Konferencja ta odbędzie się w dniach 8 - 9 grudnia 2017r., w Warszawie.
Bardzo miło nam poinformować, że Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, objęła honorowym patronatem Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”, która odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2017 r. w Warszawie.
W programie Konferencji przewidziano wykłady i dyskusje największych światowych autorytetów zajmujących się pracami nad wykorzystaniem komórek macierzystych w leczeniu pacjentów. Organizatorem Konferencji jest Fundacja "Akogo?".
Ruszają zapisy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Komórki macierzyste: badania i leczenie”, organizowanej przez Fundację „Akogo?”: 8-9 grudnia 2017, Hotel Sheraton, Warszawa, ul. B.Prusa 2
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Koszt udziału w konferencji: 50 zł! Liczba miejsc ograniczona!
Wszelkie informacje można uzyskać pisząc na adres: konferencja@akogo.pl