8-9 grudnia 2017

Zarejestruj się

Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

AKTUALNOŚCI

Pragniemy poinformować, że Hotel Sheraton, w którym odbywać będzie się Międzynarodowa Konferencja „Komórki Macierzyste – Badania i Leczenie” zaproponował specjalne stawki za wynajem pokoi dla Uczestników konferencji.
Szczegółowe informacje oraz formularz rezerwacji znajdują się pod poniższym adresem:
https://www.starwoodmeeting.com/Book/AKOGO
Śpieszymy donieść, że decyzją Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej, z dnia 11 sierpnia 2017r., Fundacja „Akogo?” otrzymała patronat Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, dla organizowanej przez nas konferencji pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”. Konferencja ta odbędzie się w dniach 8 - 9 grudnia 2017r., w Warszawie.
Bardzo miło nam poinformować, że Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, objęła honorowym patronatem Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”, która odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2017 r. w Warszawie.
W programie Konferencji przewidziano wykłady i dyskusje największych światowych autorytetów zajmujących się pracami nad wykorzystaniem komórek macierzystych w leczeniu pacjentów. Organizatorem Konferencji jest Fundacja "Akogo?".
Ruszają zapisy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Komórki macierzyste: badania i leczenie”, organizowanej przez Fundację „Akogo?”: 8-9 grudnia 2017, Hotel Sheraton, Warszawa, ul. B.Prusa 2
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Koszt udziału w konferencji: 50 zł! Liczba miejsc ograniczona!
Wszelkie informacje można uzyskać pisząc na adres: konferencja@akogo.pl