AKTUALNOŚCI

Jubileusz Fundacji „Akogo?” i podsumowanie dwudniowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej Komórki Macierzyste – Badania i Leczenie.
 
8 i 9 grudnia br., w hotelu Sheraton, w Warszawie, odbyła się dwudniowa konferencja medyczna poświęcona komórkom macierzystym. Jeszcze raz pięknie dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy przyjęli nasze zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom konferencji.
Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?” składa podziękowania wszystkim partnerom konferencji, firmom: Boom, Cholewiński, Furnel Travel International, Jysk, Lidex, Lot, Macopharma, Momu, Now-IT, Oceanic, Słodki… Słony, Warsaw tourism organization, Wawel.

Zapraszamy do obejrzenia materiału Wiadomości TVP z Międzynarodowej Konferencji Naukowej - Komórki Macierzyste Badania i Leczenie. 
Początek - 21'38'':
https://wiadomosci.tvp.pl/34881648/10122017-1930

Za nami kolejny, ostatni dzień Międzynarodowej Konferencji Naukowej Komórki Macierzyste – badania i leczenie. Zebrani goście z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładów, które wygłosili: Prof. Benedikt Berninger, Prof. Krzysztof Bankiewicz, Prof. Nicholas M. Boulis, Prof. Sean Savitz oraz Prof. Evan Snyder.
Wszystkim prelegentom i uczestnikom konferencji dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem.
W planach mamy kolejne konferencje na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Po zakończonych wykładach w pierwszym dniu naszej międzynarodowej konferencji medycznej, nasi prelegenci udali się z wizytą do kliniki „Budzik”, w Międzylesiu.

W drugiej część piątkowej konferencji swoje wykłady wygłosili: Prof. Krystyna Domańska – Janik, Prof. Bogusław Machaliński, Prof. Mari Dezawa, Dr Anna Sarnowska, Prof. Elżbieta Szczepanik, Prof. Gustavo Moviglia, Dr Wojciech Fortuna.
Wszystkim naszym dotychczasowym prelegentom pięknie dziękujemy, a jutro zapraszamy serdecznie na drugi dzień konferencji. Rozpoczynamy o godzinie 10, w hotelu Sheraton, w Warszawie!

W hotelu Sheraton w Warszawie rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa Komórki Macierzyste Badania i Leczenie. Spotkanie zainaugurowała konferencja prasowa.
Wszystkich zebranych gości konferencji medycznej powitali Pani Ewa Błaszczyk - Prezes Fundacji "Akogo?" oraz Profesor Wojciech Maksymowicz, który rozpoczął spotkanie swoją prezentacją.
W pierwszej części wykład wygłosili również: Profesor Alexei Verkhratsky i Profesor Eva Feldman.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, konferencja odbywa się w dniach 8-9 grudnia br.

Już jutro zapraszamy na naszą konferencję!
Rejestracja uczestników została zakończona.
Wszystkich zainteresowanych najnowszymi badaniami oraz zastosowaniem komórek macierzystych, w leczeniu pacjentów, serdecznie zapraszamy do udziału w bilateralnej  Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie” oraz „Komórki Macierzyste: Terapeutyczne Perspektywy w Schorzeniach Centralnego Układu Nerwowego”, organizowanej przez Fundację „Akogo?” oraz Komitet Nauk Neurologicznych PAN.
Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowej, organizowanej przez Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?", pt. "Międzynarodowa Konferencja Naukowa Komórki macierzyste - badania i leczenie". Już tylko miesiąc dzieli nas od tego wydarzenia!
Śpieszymy też donieść, że swoim udziałem, na podsumowanie konferencji zaszczyci nas Profesor Evan Snyder. Temat prezentacji "Wykorzystanie komórek macierzystych do modelowania wieloczynnikowych chorób neurologicznych".
Na naszej stronie w zakładce "Program" dostępny jest już program grudniowej konferencji, zachęcamy do zapoznania się z nim i do rejestracji.
Pragniemy poinformować, że Hotel Sheraton, w którym odbywać będzie się Międzynarodowa Konferencja „Komórki Macierzyste – Badania i Leczenie” zaproponował specjalne stawki za wynajem pokoi dla Uczestników konferencji.
Szczegółowe informacje oraz formularz rezerwacji znajdują się pod poniższym adresem:
https://www.starwoodmeeting.com/Book/AKOGO
Śpieszymy donieść, że decyzją Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej, z dnia 11 sierpnia 2017r., Fundacja „Akogo?” otrzymała patronat Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, dla organizowanej przez nas konferencji pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”. Konferencja ta odbędzie się w dniach 8 - 9 grudnia 2017r., w Warszawie.
Bardzo miło nam poinformować, że Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, objęła honorowym patronatem Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”, która odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2017 r. w Warszawie.
W programie Konferencji przewidziano wykłady i dyskusje największych światowych autorytetów zajmujących się pracami nad wykorzystaniem komórek macierzystych w leczeniu pacjentów. Organizatorem Konferencji jest Fundacja "Akogo?".
Ruszają zapisy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Komórki macierzyste: badania i leczenie”, organizowanej przez Fundację „Akogo?”: 8-9 grudnia 2017, Hotel Sheraton, Warszawa, ul. B.Prusa 2
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Koszt udziału w konferencji: 50 zł! Liczba miejsc ograniczona!
Wszelkie informacje można uzyskać pisząc na adres: konferencja@akogo.pl