Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo? | Strona główna

AKTUALNOŚCI

17/04/2024
Przypominamy, że przez cały kwiecień, 2 złote ze sprzedaży każdej kawy w Galerii Wypieków Lubaszka, będzie przeznaczone na cele statutowe naszej Fundacji.
16/04/2024
W minioną niedzielę, w Podziemiach Kamedulskich (ul. Dewajtis 3), w Warszawie, odbył się recital Ewy Błaszczyk, pt. „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”
15/04/2024
Wielkimi krokami zbliżają się obchody „Dnia pacjenta w śpiączce”, które przypadają co roku 18 kwietnia. Mając na względzie dobro naszych podopiecznych, co roku...
12/04/2024
W minionym tygodniu Pani Ewa Błaszczyk – Prezes Fundacji „Akogo?” została uhonorowana nagrodą „Wybitna Osobowość Polskiej Dobroczynności Roku 2024”.

JAK POMÓC NASZYM PODOPIECZNYM

Szanowni Państwo!
Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”, jest polską organizacją pozarządową, zajmującą się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce.
Gdy rozpoczynaliśmy działalność, w naszym kraju, nie istniała systemowa pomoc dla pacjentów po ciężkich urazach mózgu, przebywających w śpiączce.

Stworzyliśmy program i wybudowaliśmy 2 Kliniki „Budzik” dla dzieci i dorosłych, w Warszawie.
Prowadzimy działania zmierzające do sprowadzania do Polski światowych osiągnięć medycznych dotyczących problematyki śpiączki, wymiany wiedzy naukowej i wdrażania programów eksperymentalnych.


Każda inicjatywa, każdy wysłany SMS, każda najmniejsza wpłata jest dla nas ogromną pomocą. Dziękujemy !
 

Możesz nas również wspomóc poprzez poniższe akcje:PARTNERZY STRATEGICZNI