Przekaż 1,5 % | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Przekaż 1,5 %

Pamiętaj o nas rozliczając swój PIT!
Przekaż 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Pomagamy osobom po ciężkich urazach mózgu, przebywającym w śpiączce (kampania społeczna "BUDZIMY DO ŻYCIA").

Sprawdź nas w wykazie OPP uprawnionych do otrzymywania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2023 rok:  >>>Wykaz organizacji<<<
 

Przekaż 1% naszej organizacji

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

To bardzo proste!
Wypełniając deklarację znajdziesz rubrykę - Przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP).
W polu: "numer KRS" wpisz: "0000 125 054", a w miejscu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcesz przekazać (nie większą niż 1,5% wyliczonego podatku należnego, zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy w dół). Rubryka "Cel szczegółowy" w przypadku naszej fundacji pozostaje pusta.
Złóż terminowo swój PIT, a urząd skarbowy przekaże nam środki na konto!Masz problem z rozliczeniem?
Skorzystaj z darmowego programu do rozliczeń PIT

Poniżej zamieszczamy link do pobrania programu:
https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000125054/

 

Dzięki dotychczasowym wpływom z 1,5% udało nam się m.in.: stworzyć i stale wspierać pierwszą w Polsce Klinikę "Budzik" dla dzieci w śpiączce (gdzie wybudziło się 100 dzieci) i wybudować Klinikę „Budzik” dla osób dorosłych, w śpiączce, w Warszawie (przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim), zorganizować 2 międzynarodowe konferencje medyczne.
Pracujemy też nad sprowadzaniem do Polski światowych osiągnięć medycznych dotyczących problematyki śpiączki, wymianą wiedzy naukowej i wdrażaniem programów eksperymentalnych. Temu służyła zorganizowana w listopadzie 2015r. Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i leczeniu śpiączki; ponad 400 uczestników z całego kraju wysłuchało wykładów najwybitniejszych naukowców i lekarzy z Japonii, Niemiec, Belgii i Polski, zapoznało się z najnowszymi osiągnięciami w odróżnianiu stanu wegetatywnego od minimalnej świadomości oraz najnowszymi metodami leczenia osób w komie.
W 2017 roku w Warszawie zorganizowaliśmy Międzynarodową Konferencję Naukową - "Komórki Macierzyste Badania i Leczenie".

Rozlicz PIT Online

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

DZIĘKUJEMY!

Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"