Davido | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Davido

Niedawno odwiedziliśmy Dawida, byłego podopiecznego Kliniki „Budzik” dla dzieci.
Jeśli chcecie mu pomóc to zamówcie jego płytę „Głos SERCA”:
https://www.youtube.com/watch?v=f48-r0cs5PU&list=PL45qrdLY8qlZDkjAClTFQAdETIEhO1z0J
Dawid powoli wraca do formy. Ciężko ćwiczy, pisze teksty i rapuje.
Poznajcie jego historię.