LICYTACJA POCHODNI OLIMPIJSKIEJ! | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

LICYTACJA POCHODNI OLIMPIJSKIEJ!

W dniu rozpoczęcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich, w PyeongChang,  9 lutego 2018r., o godz. 12.00, ruszyła charytatywna licytacja Pochodni Olimpijskiej!

Licytacja odbywa się na stronie www.obudzmnie.pl za pośrednictwem platformy charytatywni.allegro.pl
 
Honorowy Patronat nad aukcją: Polski Komitet Olimpijski (PKOL)

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W LICYTACJI!
 
Można, także nas wesprzeć poprzez:
  • bezpośrednią wpłatę i  wirtualną puszkę, dostępną na stronie z licytacją
  • pomoc w promocji aukcji
Prezes Fundacji „Akogo?” – p. Ewa Błaszczyk, znalazła się w gronie osób, które miały zaszczyt 8 stycznia br. reprezentować nasz kraj podczas sztafety ognia olimpijskiego, jako „niosący pochodnię”, przed Igrzyskami PyeongChang 2018.

„Mój udział w sztafecie ognia olimpijskiego, w PyeongChang, był dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Będąc na miejscu uległam tej niezwykłej atmosferze przygotowań do sportowego szaleństwa! Każdy z nas, niosących olimpijską pochodnię i przekazujących ogień poczuł wspólnotę w wypełnianiu hasła PyeongChang 2018 – „Do what you can’t”. Na co dzień w Fundacji „Akogo?” staramy się przełamywać bariery i tworzyć miejsca, programy, które na początku wydają się niemożliwe do zrealizowania. Stąd pomysł na przekazanie pochodni olimpijskiej na licytację, z której dochód będzie przeznaczony na cele statutowe Fundacji „Akogo?”. (Ewa Błaszczyk)

Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”:
  • Od 2002 r. pomagamy osobom po ciężkich urazach mózgu, przebywającym w śpiączce,
  • Wybudowaliśmy Klinikę „Budzik” – wzorcowy ośrodek neurorehabilitacyjny dla dzieci w śpiączce,
  • „Budzik” działa od lipca 2013 r., w tym czasie wybudziło się tu 40 pacjentów,
  • W maju 2015 roku otrzymaliśmy Nagrodę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO),
  • Program i pierwszy oddział wybudzeniowy dla dorosłych ruszył w 2017 r.,
  • Organizujemy międzynarodowe konferencje naukowe.
  • Śledzimy światowe osiągnięcia medyczne i tę wiedzę wdrażamy w Polsce.
Aktualnie skupiamy się na programach eksperymentalnych, aby pomóc pacjentom w śpiączce. Zorganizujemy sympozjum dot. nerwowej komórki macierzystej, pozyskiwanej z naturalnych poronień, z udziałem światowej klasy specjalistów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.

Akcja odbywa się za pośrednictwem platformy charytatywni.allegro.pl pod adresem www.obudzmnie.pl. Aby wziąć udział w licytacji, wystarczy wejść na stronę aukcji, zalogować się lub utworzyć konto użytkownika Allegro i zalicytować. Pomóc można także na inne sposoby – poprzez wpłaty bezpośrednie, wirtualną puszkę (wpłaty o wartości 5, 10, 15, 50 lub 100 zł) lub wystawiając swoje przedmioty na licytację. Pozyskane w ten sposób środki trafią na konto organizacji, bowiem Allegro nie pobiera opłat, a platforma charytatywni.allegro.pl prowadzona jest przez nich non profit.