Serce rośnie – kumulacja x 5.00! | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Serce rośnie – kumulacja x 5.00!

Przypominamy, że już trwa druga edycja akcji „Serce Rośnie” organizowanej przez firmę Wawel. Każdy, kto kupi słodycze marki Wawel oznaczone specjalnym serduszkiem, może przeznaczyć realną kwotę pieniężną na wsparcie jednej z pięciu organizacji: Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacji „Wawel z Rodziną”, „Akademii Przyszłości” księdza Jacka Stryczka, Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty” i Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.
Wchodząc na stronę akcji www.sercerosnie.com.pl, można nakleić wirtualne serduszko na opakowaniu czekolady. Jeśli wspólnie uda nam się nakleić milion serduszek, firma Wawel przeznaczy dodatkowy milion złotych na pomoc organizacjom, a łączna pula na cele charytatywne wyniesie 2,5 miliona złotych!

Pomnóż swoją dobroć x 5.00! Do poniedziałku (5 lutego br.) każde naklejone serce to 5.00 zł (po tym terminie 1.00 zł) na cele społeczne od Firmy Wawel.

Każdy, kto weźmie udział w akcji Serce Rośnie i zarejestruje kody znalezione wewnątrz opakowań słodyczy Wawel na stronie akcji otrzyma punkty, które zebrane na swoim koncie może wymieniać na nagrody.

Ale to nie wszystko! Podczas rejestracji kodów, możecie przeznaczyć realną kwotę z zakupu produktów na pomoc naszej Fundacji. 

Liczymy na Waszą pomoc!