Komunikat!

Od dnia 17 marca 2020 r., do odwołania, biuro Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” zostaje tymczasowo zamknięte!
Rozpoczynamy pracę zdalnie!
Wszystkie nasze dane teleadresowe pozostają bez zmian, do Państwa dyspozycji!

Pracownicy Vorwerk Polska dla „Akogo?”

Pracownicy Vorwerk Polska z pomocą dla Fundacji „Akogo?” – charytatywna płyta z bajką dla dzieci
Dziękujemy!

- Pomaganie jest dla nas niezwykle istotne i wiemy, że świetnie nam wychodzi dzielenie się sercem. Tym razem proponujemy coś zupełnie nowego – mówi Wojciech Ćmikiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży Vorwerk Polska, informując o szlachetnej inicjatywie pracowników firmy, którzy użyczyli swojego głosu postaciom z opowiadania i wspólnie nagrali słuchowisko dla najmłodszych.

Zaangażowani w akcję pracownicy Vorwerk Polska na warsztat wzięli opowiadanie „Drzewo życia”, które jest częścią książki pt. „Jaś Wiadomy zmienia świat” autorstwa Marcina Pałasza – cenionego pisarza literatury dziecięcej, Laureata Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Płyta powstała w studio nagrań, pod okiem profesjonalistów z Laboratorium Śpiewu i Mowy Vocalize, a bezpłatnej licencji na wykorzystanie tekstu udzieliło Wydawnictwo Dwukropek.

Charytatywna płyta, która może być wspaniałym prezentem dla każdego dziecka będzie do kupienia w biurach Vorwerk w całej Polsce (adresy biur można znaleźć na stronie www.thermomix.pl) w dniach od 10 grudnia 2018 do 7 stycznia 2019. Płyta nie ma ceny, jej wartość wycenia darczyńca.

Całkowity dochód z dystrybucji płyty „Drzewo życia” zostanie przekazany Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Firma Vorwerk rozpoczęła swoją działalność w 1883 roku w Niemczech w Wuppertalu i tam znajduje się jej główna siedziba. Dziś, po ponad 130 latach istnienia, jest międzynarodowym przedsiębiorstwem obecnym w ponad 70 krajach, w tym w Australii, Chinach i USA. Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż bezpośrednia wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego m.in. urządzenia Thermomix®. W Polsce Vorwerk obecny jest od 1995 roku, a jego główna siedziba mieści się we Wrocławiu.