Hipokrates 2023 | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Hipokrates 2023

Znamy zwycięzców tegorocznej edycji Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES 2023 w całej Polsce. Laureaci odebrali prestiżowe statuetki podczas uroczystej ceremonii, która odbyła się w niezwykłych wnętrzach Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Nagrodzeni nie kryli wzruszenia i radości, zgodnie przyznając, że wręczone im wyróżnienia są dla nich bardzo istotne i stanowią gest wdzięczności za ich ciężką pracę.

W piątek 8 grudnia 2023 roku, na Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala zwieńczająca jeden z największych plebiscytów medycznych w Polsce - HIPOKRATES. Laureaci, którzy przyjechali do stolicy z różnych stron kraju, zostali docenieni w 20 kategoriach. Wcześniej zwyciężyli na szczeblach powiatowym i wojewódzkim, organizowanych przez dzienniki grupy Polska Press.

Wręczono także nagrodę specjalną, która trafiła na ręce neurochirurga dr hab. n. med. Pana Jacka Szczygielskiego z Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Pan doktor współpracuje z fundacją „Akogo?” i Przychodnią „Akogo-Med”.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!