Podsumowanie Licytacji „Jasiek dla Śpiocha” | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Podsumowanie Licytacji „Jasiek dla Śpiocha”

Pozostajemy pod wrażeniem wczorajszej licytacji i rozemocjonowani dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu tego wydarzenia!

Gorące podziękowania kierujemy w stronę: Artystów (charytatywnie wykonali projekty jaśków), Domu aukcyjnego „Art in House” (fenomenalna obsługa licytacji), Zamku Królewskiego (gościł nas w swoich pięknych Salach Rady i Koncertowej, firmy „Świat lnu” z Kamiennej Góry (przekazała nam w darowiźnie len do uszycia powłoczek, na których pojawiły się obrazy) oraz wszystkich Uczestników licytacji, którzy tak hojnie nas obdarowali!

Fundacja „Akogo?” wspólnie z Domem aukcyjnym „Art in House” zorganizowała aukcję charytatywną, podczas której licytowane były poszewki z wyjątkowymi obrazami artystów oraz jedna rzeźba. Aukcja „Jasiek dla Śpiocha” odbyła się 12 października br., w Zamku Królewskim, w Warszawie.

Do akcji włączyli się artyści znani na polskim rynku sztuki m.in.: Andrzej Pągowski, Wojtek Brewka, Józef Wilkoń, Joanna Mieszko, Adam Wątor oraz Jacek Opała.

Kłaniamy się wszystkim i mamy nadzieję na kontynuację tego projektu w przyszłym roku.