Podsumowanie spotkania w Hiszpanii | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Podsumowanie spotkania w Hiszpanii

23-go czerwca br., w Orihuela Costa (południowo-wschodnia Hiszpania) Pani Ewa Błaszczyk spotkała się z hiszpańską Polonią. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez biuro Polacy Dla Polaków w Hiszpanii, a odbyło się ono w ramach Projektu Costa Kultura. Hiszpański upał nie odstraszył chętnych do udziału w niedzielnym spotkaniu, ubarwionym recitalem skrzypcowym Alicji Staręgi i pokazem salsy w wykonaniu hiszpańskiej Crew Company.

Dzięki wideo prezentacji, kilkadziesiąt osób zapoznało się najpierw z działalnością Fundacji „Akogo?” i kliniki „BUDZIK”, a potem wysłuchało półgodzinnej rozmowy z Ewą Błaszczyk, poświęconej codziennym zmaganiom naszej instytucji, trudom naszych początków, naszej idei, założeniom, codziennej walce o życie i rehabilitację osoby w śpiączce, projektom i planom na przyszłe działania. Niespodzianką był czek na 2 000 Euro, przekazany nam przez biuro Polacy Dla Polaków w Hiszpanii i zapowiedź dalszej, stałej współpracy.

Chcemy podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego niezapomnianego wydarzenia: zespołowi biura Polacy Dla Polaków w Hiszpanii – Założycielowi oraz CEO Łukaszowi Jakubowskiemu. Kolejnym osobom z zarządu firmy Aleksandrze Różeckiej i Dominikowi Michałowskiemu, prowadzącemu całe spotkanie Filipowi Cuprych, a także partnerom spotkania: restauracji HiLife, restauracji Indigo i salonowi urody AnaJezak oraz pensjonatowi B&B The RiadAzure.

Dziękujemy również tym wszystkim, którzy przyszli i wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Państwa obecność nadała niezwykły wymiar temu spotkaniu, za co serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji.
Zdjęcia - biuro Polacy dla Polaków