Praktycznie najlepsze wykłady | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Praktycznie najlepsze wykłady

Fundacja „Akogo?” dostała zaproszenie od Wyższych Szkół Bankowych do wzięcia udziału w akcji „Praktycznie najlepsze wykłady”, dzięki czemu możemy wygrać aż 17 000 złotych na realizację naszych fundacyjnych celów! Jeżeli chcesz, żeby ta suma trafiła do nas, wejdź na http://bit.ly/TwójGłosSięLiczy i zagłosuj na wykład Reżysera Życia czyli Daniela Rusina, który razem z WSB zdecydował się wesprzeć naszą fundację. 

Na czym polega akcja? Wyższe Szkoły Bankowe nawiązały współpracę z dwojgiem popularnych YouTuberów, Fifty Na Pół i Reżyserem Życia. 27 czerwca influencerzy spotkali się ze swoimi fanami na auli uczelni we Wrocławiu i wygłosili specjalnie przygotowane przez siebie wykłady. A żeby było jeszcze ciekawiej, widzowie mogą teraz zdecydować, które z influencerów lepiej poradziło sobie w roli wykładowcy WSB!

Oba wykłady w formie filmików dostępne są już na http://bit.ly/TwójGłosSięLiczy. Wejdź na stronę i oddaj swój głos na Reżysera Życia z wystąpieniem „Czy da się zrobić viral na 8 mln wyświetleń za 100 zł?”, żeby nasza fundacja zdobyła 17 000 złotych od WSB! 

Głosowanie trwa od 28 czerwca do 8 lipca. O wynikach poinformujemy Was od razu po zakończeniu głosowania.