„Dzień Mamy” i „Dzień Dziecka”

Zebranych gości powitał Dyrektor kliniki – Pan Maciej Piróg wraz z przedstawicielami Fundacji „Akogo?”. W tym szczególnym dniu odwiedzili nas: przedstawiciele firmy Jysk, Polskich Serwisów Kluczowych, Fundacja „Czerwone Noski”, grupa dzieci z Fundacji Szkolnej wraz z nauczycielką oraz ratownicy z korporacji Ele Taxi.

Dzięki firmom Jysk i Oceanic mogliśmy przekazać wspaniałe prezenty naszym podopiecznym i ich Mamom. Wybrane serwisy kluczowe na terenie całej Polski zbierają niepotrzebne klucze, które są złomowane, a dochód przekazywany naszej fundacji (na miejscu przedstawiciele przekazali nam symboliczny czek).

Ogromną niespodziankę sprawiła nam Fundacja „Czerwone Noski”, która przygotowała i zaśpiewała nam dedykowaną piosenkę.
Z kolei uczniowie z warszawskiej szkoły (Fundacja Szkolna ul. Obrzeżna 12A), którzy wzruszyli nas do łez, przyjechali do nas z prezentami – płytami. Z inicjatywy Pani nauczycielki, uczyli się piosenek po angielsku i nagrali płytę (wkrótce płyty ukażą się na naszej licytacji i w sklepiku fundacji). Na miejscu, w klinice, wykonali dwa utwory. Gościem specjalnym tego występu był Pan Brian Fentress i Antek Scardina – finalista pierwszej w Polsce edycji programu „The Voice KIDS”.

Na koniec spotkania ratownicy z Ele Taxi przeszkolili rodziców z zakresu ratownictwa (pełna resuscytacja z użyciem AED, zadławienie i padaczka).

Po wszystkich prezentacjach zaprosiliśmy uczestników na słodki poczęstunek przed kliniką.

Dziękujemy wszystkim Gościom i Darczyńcom za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia!