Kolejne trzy wybudzenia w Klinice „Budzik” dla Dzieci! | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Kolejne trzy wybudzenia w Klinice „Budzik” dla Dzieci!

Wybudzona Wiktoria!
Wiktoria zapadła w śpiączkę w styczniu 2018 roku. Jej stan przez wiele miesięcy nie ulegał poprawie. Dzięki zaangażowaniu i współpracy lekarzy, rehabilitantów oraz terapeutów Kliniki „Budzik”, drobnymi krokami udało się wybudzić Wiktorię. Pomimo przeciwności, krok po kroku znów zaczęła czytać, pisać, grać w szachy, a nawet malować!
 
Wybudzony Patryk!
Patryk przed wypadkiem był oddanym piłkarzem lokalnego klubu piłkarskiego Wicher Mogilno. Trafił do Kliniki „Budzik” 10 października 2018 roku po wypadku komunikacyjnym w wyniku, którego doznał rozległego urazu mózgu. Wiele miesięcy intensywnej rehabilitacji oraz zaangażowanie terapeutów i ogromna determinacja chłopca doprowadziły do wybudzenia Patryka 8 lipca 2019 roku.
 
Wybudzona Julia!
W kwietniu 2019 roku do Kliniki „Budzik" została przywieziona Julita. Czternastoletnia dziewczynka została potrącona przez auto w wyniku czego zapadła w śpiączkę. Dzięki zaangażowaniu, intensywnej pracy i współpracy całego personelu kliniki „Budzik", wsparcia rodziny i wytrwałości pacjentki została uznana za wybudzoną w dniu 12 lipca 2019 roku.
 
Trzymamy mocno kciuki za wybudzonych i życzymy im powrotu do pełnej sprawności!