Komunikat!

Od dnia 17 marca 2020 r., do odwołania, biuro Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” zostaje tymczasowo zamknięte!
Rozpoczynamy pracę zdalnie!
Wszystkie nasze dane teleadresowe pozostają bez zmian, do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy na aukcje filmowe

Już jutro, o godz. 20 kończy się kolejna, druga transza, naszych filmowych licytacji! Może znajdziecie coś dla siebie?! Wiemy i w pełni rozumiemy, że część z Was myśli teraz o czym innym, ale może warto odwrócić myśli?

Nie obiecujemy, że odeślemy Wam wylicytowane przedmioty następnego dnia. W tym „szczególnym” czasie nie damy gwarancji natychmiastowej wysyłki, ale na pewno prześlemy Wam wylicytowane i opłacone przedmioty! Jak nie za dzień, to wyślemy za 2 lub 5 dni. Na pewno to zrobimy!!!

A jak nie zdążycie zalicytować, to tego samego dnia uruchomimy kolejną, trzecią transzę filmowych licytacji... A wśród nich m.in.: przedmioty związane z serialem „Wataha”, jubileuszowy album Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie „70 lat WFDIF, Chełmska 21” (ile tu jest filmów do oglądania!) czy książka Ałbeny Grabowskiej „Stulecie winnych”.

Korzystając z okazji serdecznie gratulujemy, odtwórcom głównych ról w serialu „Wataha”, nagrody (Leszek Lichota i Aleksandra Popławska - laureaci O!Lśnień w kategorii Serial)!

Serdecznie zachęcamy do udziału w licytacjach!
https://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=5514985