Zapraszamy na aukcje filmowe | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Zapraszamy na aukcje filmowe

Już jutro, o godz. 20 kończy się kolejna, druga transza, naszych filmowych licytacji! Może znajdziecie coś dla siebie?! Wiemy i w pełni rozumiemy, że część z Was myśli teraz o czym innym, ale może warto odwrócić myśli?

Nie obiecujemy, że odeślemy Wam wylicytowane przedmioty następnego dnia. W tym „szczególnym” czasie nie damy gwarancji natychmiastowej wysyłki, ale na pewno prześlemy Wam wylicytowane i opłacone przedmioty! Jak nie za dzień, to wyślemy za 2 lub 5 dni. Na pewno to zrobimy!!!

A jak nie zdążycie zalicytować, to tego samego dnia uruchomimy kolejną, trzecią transzę filmowych licytacji... A wśród nich m.in.: przedmioty związane z serialem „Wataha”, jubileuszowy album Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie „70 lat WFDIF, Chełmska 21” (ile tu jest filmów do oglądania!) czy książka Ałbeny Grabowskiej „Stulecie winnych”.

Korzystając z okazji serdecznie gratulujemy, odtwórcom głównych ról w serialu „Wataha”, nagrody (Leszek Lichota i Aleksandra Popławska - laureaci O!Lśnień w kategorii Serial)!

Serdecznie zachęcamy do udziału w licytacjach!
https://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=5514985