Niespodzianka! | Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?
 

Niespodzianka!

W imieniu Dyrekcji kliniki „Budzik” dla dzieci, w Warszawie, wszystkich pracowników, podopiecznych i całej Fundacji „Akogo?”, pięknie dziękujemy zespołowi „Mazowsze” za dzisiejszą niespodziankę w postaci maseczek ochronnych.
Zespół "Mazowsze" to nie tylko artyści, których możemy podziwiać na scenie. To również cały sztab ludzi pracujących na sukcesy zespołu: ekipa techniki scenicznej, garderobiane, pracownicy administracji. Wśród tych osób są również krawcowe, które w pracowniach krawieckich, gdy praca odbywa się normalnie i zespół koncertuje, szyją kostiumy, naprawiają je, przyszywają guziczki, wstążki, cekiny czy kamyki. Tak by kostiumy były jak najpiękniejsze.
Teraz, kiedy w siedzibie Mazowsza zrobiło się cicho i pusto, ich wspaniałe krawcowe, pod wodzą kierownika pracowni krawieckiej Rafała Orłowskiego, postanowiły uszyć maseczki dla Centrum Zdrowia Dziecka i zaprzyjaźnionej z nimi Kliniki „Budzik”.
I tak ponad 1600 maseczek powędrowało dzisiaj do odbiorców. W tym sto maseczek do Kliniki „Budzik”. 
Zespół ma nadzieję, że gdy sytuacja się ustabilizuje i wróci normalne życie, przyjadą do kliniki z kolejnym koncertem dla małych pacjentów.